2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital lösning för inrymning
Beskrivning: Kungsbacka kommun inbjuder er att lämna anbud i upphandling om digital lösning för inrymning med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 2025-00302
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000