639936-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Översättartjänster – Översättningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖversättningstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser tjänsten Översättningstjänster för Migrationsverket i hela Sverige.
Intern identifierare3.2.1-2023-14660
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79530000 Översättartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del