2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av internt verksamhetsavfall
Beskrivning: I enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: UVA-2025-01188
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90511400 Pappersinsamling, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90514000 Återvinning av avfall, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1761662-0
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90511000 Sophämtning, 90511400 Pappersinsamling, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90514000 Återvinning av avfall, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: I enlighet med upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1778434-1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: I enlighet med uphhandlingsdokument.
Intern identifierare: 1778435-2
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall