RVN´s Hjälpmedelsverksamhet kommer inom en snar framtid påbörja en upphandling av Sittdynor och Positioneringsstöd. Inför detta önskar vi samla information från marknaden om sortiment och nyheter. Detta görs genom en RFI-visning digitalt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33193221 Dynor till rullstolar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen