2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandling av brännbart avfall
Beskrivning: Behandling av brännbart avfall
Intern identifierare: U-009-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000