640596-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (5775) Kulturmiljöstöd Nationellt, Väg och Bro
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: (5775) Kulturmiljöstöd Nationellt, Väg och Bro
Beskrivning: Kulturmiljöstöd Nationellt, Väg och Bro till UHtam
Intern identifierare: KOM-418420
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (5775) Kulturmiljöstöd Nationellt, Väg och Bro