640696-2021 - ÄndringSverige-Uddevalla: Handdatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av surfplattor
Referensnummer: KS 2021/559
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30213500 Handdatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Uddevalla kommun genomför en upphandling av surfplattor med tillbehör. Upphandlingen görs i samarbete med Strömstad, Tanum och Vänersborg.