640753-2021 - ÄndringSverige-Nässjö: Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personlarmstjänst
Referensnummer: 2021/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tjänsten
- Personlarm, med GPS-funktion.