Uppgradering av Patientkallelsesystem Sabbatsbergsgeriatrik
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48814000 Medicinska informationssystem, 48814200 Patientadministrativt system, 72212180 Medicinska programvaruutvecklingstjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Frivillig förhandsinsyn för uppgradering av patientkallelsesystem