See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital trygghetslarmsanläggning
Beskrivning: Trygghetslarmsanläggning till SÄBO
Intern identifierare: KS 2024/3891 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 45312000 Installation av larmsystem och antenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt