2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Informationsförfrågan avseende Kapacitet i en säkerhetsskyddad leverans
Beskrivning: Syftet med en Request for Information (RFI) är att inhämta värdefull information från marknaden inom området som vi inte känner till. Således inbjuder Trafikförvaltningen samtliga intresserade leverantörer till att besvara publicerad RFI gällande området "Kapacitet i en säkerhetsskyddad leverans".
Intern identifierare: 24/55
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd