641297-2023 - ÄndringSverige-Bålsta: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inre städning Håbohus AB
Referensnummer: 23/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar inre städning av Håbohus fastighetsbestånd, t.ex. trapphus, personalutrymmen o.s.v.