641300-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Arkitekttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredningsarkitekter
Referensnummer: 3.2.1-2021-12041
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket har behov av konsulttjänster gällande inredningsarkitekter.
Uppdragen kan variera i storlek och omfattning. Uppdragen kan vara allt från tidsatta uppdrag med klara mål till korta och/eller snabba konsultinsatser.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79931000 Inredningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen