64141-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Städtjänster trygghetsboenden, hemsjukvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster trygghetsboenden, hemsjukvård
BeskrivningDaglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputsning i delar av Linköpings kommuns trygghetsboenden och hemsjukvård
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104339:Lot:1