641497-2021 - ResultatSverige-Ängelholm: Geotekniska ingenjörstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster Geoteknik
Referensnummer: 20/181
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ängelholmshem och Ängelholmslokaler inbjuder till anbudsgivning gällande upphandling av Konsulter Geoteknik, ramavtal, för löpande, rangordnat avrop.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen