2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsskåp
Beskrivning: Upphandlingen avser Läkemedelsskåp med digitala lås, programvara samt kringtjänster så som upp/nedmontering. I upphandlingen ingår även service, support och underhåll samt utbildning av Eslövs kommuns personal som hanterar tekniken i verksamheten.
Intern identifierare: VoO 2025/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning, 39141300 Förvaringsskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp, 44521100 Lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000