641707-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FTIR Spectrometer (incl. FTIR Spectrometer, Reaction Chamber and UV-light source)
Referensnummer: FS 2.1.2-2162-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Umeå University invites you to submit a tender in the procurement of a FTIR Spectrometer (including FTIR Spectrometer, Low Temperature Diffuse Reflectance Reaction Chamber and UV-light source) to the Department of Chemistry.