641735-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner och Surfplattor 2021
Referensnummer: FSN 2021-0256
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leveranser av mobiltelefoner, surfplattor, tillbehör till mobiltelefoner och surfplattor, samt tjänster kopplade till mobiltelefoner och surfplattor till Region Stockholm.