641739-2021 - ÄndringSverige-Västervik: Byggteknisk projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal projektledartjänster
Referensnummer: 21/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71541000 Byggteknisk projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal projektledartjänster. ABK 09. 1+2+1 år.