641742-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Energi och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende Energikartläggning, Energideklaration, Energianalys för AB Stockholmshem.
Referensnummer: 2020-17760
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71314000 Energi och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattar Energikartläggning, Energideklarationer, Energianalys