2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt bröd och konditorivaror
Beskrivning: Upphandlingen avser Ronneby kommuns behov av färskt bröd och konditorivaror i omfattning enligt upphandlingsdokumentet. Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal
Intern identifierare: 24/43
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Färskt bröd och konditorivaror (1)