See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Styr och regler tjänster
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av tjänster för El, styr och regler
Intern identifierare: 24/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000