See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tälthall för omlastning
Beskrivning: Tälthall för omlastning
Intern identifierare: U-097-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
Ytterligare klassificering (cpv): 45217000 Byggnation av tälthallar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)