641957-2020 - ResultatSverige-Nacka: Finansiella konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konkurrensutsättning av DIS Administrativa tjänster 25243, Ekonomi
Referensnummer: KFKS 2020/996
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79412000 Finansiella konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Administrativa tjänster 25243, Ekonomi
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 2
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen