641962-2020 - ResultatSverige-Gävle: Skadeförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hoforshus AB
Referensnummer: 20/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fastighets- och förvaltningsförsäkring för Hoforshus AB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66510000 Försäkringar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen