642057-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster inom ventilation – Teknisk konsult- VVS-, Styr & Övervakning-, Sprinkler- installationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk konsult- VVS-, Styr & Övervakning-, Sprinkler- installationer
BeskrivningTeknisk konsult VVS-, Styr & Övervakning-, Sprinkler- installationer
Intern identifierareSKAB2024-000130
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDenna upphandling avser tecknande av ramavtal med en leverantör/tekniska konsulter inom projektering och utredningar av VVS-, Styr & Övervakning-, Sprinkler- installationer.
Intern identifierareTeknisk konsult- VVS-, Styr & Övervakning-, Sprinkler- installationer