2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Resurshanteringssystem
Beskrivning: Extern remiss inför upphandling
Intern identifierare: V 2025/2558
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet