642205-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Servicearbeten och mindre entreprenader - Stängsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicearbeten och mindre entreprenader - Stängsel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal gällande Stängsel. Upphandlingen omfattar montage, lagning, komplettering och rivning av stängsel- och staketarbeten, inklusive grindar.
Intern identifierare: N050U25-244
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34928200 Stängsel, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Servicearbeten och mindre entreprenader - Stängsel