642236-2024 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Flakbil med tipp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlakbil med tipp
BeskrivningInköp av en styck flakbil 5-ton med tipp
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100049:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon