642245-2022 - ResultatSverige-Falkenberg: Programmering av mjukvara samt rådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nytt kundgränssnitt, Mina sidor Falkenberg-energi.se
Referensnummer: FEAB 2022-06-08/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara, 72250000 System- och stödtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen