2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kp och leverans av evakueringsmoduler
Beskrivning: AB Gotlandshem har behov av att köpa evakueringsmoduler. 12 stycken 2:or innehållande badrum samt köksdel. Dessa ska levereras till beställaren senast sista juni 2024. Leverantör ansvarar för leverans av evakueringsmoduler till den plats på Gotland, som angivits av beställaren. Beställaren ansvarar för mottagning av evakueringsmodulerna och etablering av evakueringsmodulerna. Option 1 – Köp och leverans av 10 stycken 3:or, mellan september 2024 – december 2024. VÄLKOMMEN MED ANBUD!
Intern identifierare: 2024:07
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 44211000 Monteringshus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000