2. Förfarande
Förfarande
Titel: Preliminär tidplan - Upphandling E49 Pendeltågstrafiken
Beskrivning: Preliminär tidplan - Upphandling E49 Pendeltågstrafiken
Intern identifierare: TN 2023-0212
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60200000 Järnvägstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 60210000 Kollektivtrafik med tåg