642359-2024 - Resultat
Sverige – Grus, sand, krossad sten och ballast – Ramavtal grus- och jordprodukter, Köping och Kungsör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal grus- och jordprodukter, Köping och Kungsör
Beskrivning: Uppdraget omfattar tillhandahållande av grus och jordprodukter för avhämtning och leverans av grus- och jordprodukter samt mottagande av beställarnas schaktmassor.
Intern identifierare: VMKF-U 2024.65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14212110 Grus, 14212200 Stenmaterial, 14212210 Blandning av grus och sand, 14212400 Jord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär