2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snittblommor- och krukväxter till Region Örebro län
Beskrivning: Upphandlingen avser snittblommor- och krukväxter till Region Örebro län.
Intern identifierare: 25RS1870
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000