642476-2020 - ResultatSverige-Östersund: Utredning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd DEMICOM
Referensnummer: MIUN 2020/2571
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79720000 Utredning
II.1.4.
Kort beskrivning
Mittuniversitetet inbjuder till upphandling av kvalificerat konsultstöd till forskningscentret DEMICOM. Konsulten ska delta i design av uppdrag, självständigt genomföra analyser av projektmaterialet och självständigt kunna ansvara för samförfattade rapporter av olika slag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen