2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service & Drift av lås och larm
Beskrivning: Staffanstorps Kommunfastigheter AB upphandlar service och drift av lås och larm.
Intern identifierare: A192/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal