642801-2023 - ResultatSverige-Falkenberg: Element och värmepannor
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Panncentral Ågård
Referensnummer: IU23-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44621000 Element och värmepannor
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsgivare bjuds in att deltaga i anbudsgivning avseende en ny panncentral. Upphandlingen sker i två steg enligt upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44163121 Värmeledningar, 45315100 Eltekniska installationer, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331100 Installation av centralvärme, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen