See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kryofrysar för laboratoriemedicin
Beskrivning: Införskaffning av kryofrysar samt service och underhållsavtal
Intern identifierare: 2024-O002127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 42513000 Kyl- och frysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000