Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avrop Dynamiskt inköpssystem för handledning socialförvaltningen för familjebehandlare inom Öppenvården Barn och Unga
Referensnummer: KLF2020/1604
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85320000 Socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser avrop- Dynamiskt inköpssystem för handledning socialförvaltningen. Avropet avser handledning för familjebehandlare inom Öppenvård Barn och Unga.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen