2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad upphandling av rekryteringstjänster till AP4 och AP7
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och avser rekryteringstjänster. Upphandlingen omfattar huvudsakligen uppdrag som inkluderar samtliga delar i rekryteringsprocessen (komplett rekryteringsuppdrag), men kan även omfatta uppdrag som omfattar en eller flera delar av rekryteringsprocessen. Upphandlingen omfattar även uppdrag som innefattar att stödja Beställarna med den löpande verksamheten. Tjänsterna ska säkerställa AP4 och AP7:s behov av löpande rekrytering.
Intern identifierare: AP7 2025/56
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000