642975-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Soptunnor – Avfallskärl Hälsingland 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl Hälsingland 2024
BeskrivningHudiksvalls kommun, Nordanstigs kommun, Söderhamn NÄRA, Ljusdals Renhållning AB och BORAB upphandlar ramavtal gällande avfallskärl med tillbehör och reservdelar
Intern identifierare14780
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvfallskärl Hälsingland 2024