642998-2021 - ResultatSverige-Oskarshamn: Markanläggning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenadtjänster
Referensnummer: U-002-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45236000 Markanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45111211 Sprängning, 45262510 Stenarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45332200 VA-arbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen