643021-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekttjänster – DIS - Arkitekt för till- och ombyggnad av grundskola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - Arkitekt för till- och ombyggnad av grundskola
BeskrivningArkitekt för till- och ombyggnad av grundskola – från idé till FFU och bygglov.
Föregående meddelande180738-2025
Intern identifierare25/35
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000