2. Förfarande
Förfarande
Titel: Labinstrument för skanning av mikroarrayer
Beskrivning: Microarrayscanner iScan
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: iScan och vätskehanteringssystem
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88706:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning, 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar