2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt avseende snöröjning, tullstationen, Storlien
Beskrivning: Kontraktet avser snöröjning och halkbekämpning vid tullstationen i Storlien under säsongen 24/25 samt 25/26 med option på ytterligare 2+2 år.
Intern identifierare: 2873/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000