2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal för el-,tele- och datakonsulter inklusive hisskonsulter
Beskrivning: konsulttjänster inom el, tele och data i samband med ny-, ombyggnads- och underhållsprojekt/entreprenader.
Intern identifierare: FSK 2023/460
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av ramavtal för el-,tele- och datakonsulter inklusive hisskonsulter