2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt - Myndighetsbesiktningskonsulter - Transportsystem, tryckbärande anordningar, kyl- och värmeanläggningar
Beskrivning: Huge Bostäder AB och Huddinge Samhällsfastigheter AB inbjuder er att lämna anbud på Kontrakt - Myndihgetsbesiktningskonsulter -Transportsystem, tryckbärande anordningar, kyl- och värmeanläggningar. Upphandlingen omfattar myndighetsbesiktning inom hissar, portar, rulltrappor, skidliftar, lyftanordningar, tryckbärande anordningar, vattenvärmare, kylanläggning och varmvattenpanna.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114876:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster