643541-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skydd av hotade arter – Upphandling av aktiviteter för bevarande av hotade husdjursraser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av aktiviteter för bevarande av hotade husdjursraser
BeskrivningJordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på aktiviteter för bevarande av hotade husdjursraser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90721700 Skydd av hotade arter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDel 1: Godkända aktiviteter
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135719:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDel 2: Fölstöd
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135719:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDel 3: Kanin i genbank
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135719:Lot:3