See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel mejeri
Beskrivning: Upphandlingen avser livsmedel mejeri
Intern identifierare: TF2023/1203
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall (1)
Beskrivning: Anbudsgivaren ska leverera mejeriprodukter till Enköpings Kommun enligt upphandlingsdokumentet samt anbudsgivarens anbud. Enköpings kommun har ett behov under avtalsperioden att köpa livsmedel inom nämnda varugrupper till kommunens skolor och förskolor. I upphandlingen ingår det transporter till varje angiven enhet inom kommunen. Mer detaljerade uppgifter framgår av kravspecifikationen.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall (2)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall (1) (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Mall (3)