643745-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning av lastbilar med förare – Lastbilstransporttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbilstransporttjänster
BeskrivningUpphandlingen avser löpande lastbilstransporttjänster. Tjänsterna omfattar fordon inklusive förare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126189:Lot:1